niedziela, 21 grudnia 2014

The Door

Zaczynam się powtarzać, a to niedobrze. Znowu mam dla Was pracę stolarską, czyli nowe drzwi.
Niby podobne do poprzednich, ale chyba jednak trochę inne.Nie wiem o co chodzi, ale kolejny raz fiolet na zdjęciach nijak nie pasuje do tego na żywo. Ale tylko fiolet. Reszta jest ok. Co ja robię źle??

12 komentarzy:

 1. Ojj.. fiolet jest bardzo problematyczny dla aparatów :/ Po pierwsze trzeba by w RAWach robić, ustawianie balansu bieli i wtedy przy obróbce da się coś z tego wyciągnąć, a tak, to fiolet zawsze będzie psocić ;) A drzwi rewelka :) I ta salamandra <3 Jeszcze kilka takich projektów i przerzuć się na większy format ..w drewnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że wcześniej Cię nie zapytałem - odpuściłbym sobie fiolety. Z drewnem nie da rady - już się przyzwyczaiłem do moich kuleczkowych i gumeczkowych narzędzi, które z deskami nie powalczą.

   Usuń
  2. U mnie na monitorze wygląda całkiem ...fioletowo ;) Także dochodzą jeszcze ustawienia monitorów ;)

   Usuń
  3. Już w aparacie widać było, że odcień jest zupełnie inny. Przy okładce z piórem też tak było, ale nie wiedziałem że to standard.

   Usuń
 2. bardzo smaczne detale - faktura drewna i okucia są świetne, salamandra jest tak urocza, że spokojnie mogłaby występować solo ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :-) Salamandra miała ożywić stonowane kolory. I raczej się udało. Tylko ten nieszczęsny fiolet ...

   Usuń
 3. Tamte były mroczniejsze.... Tajemnicze... takie...Buuuuu! A te są zagadkowe w innym stylu. I fakt, fiolet jest utrapieniem aparatów... Ale u mnie też widać, że to fiolet, więc dało radę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miały być podobne do poprzednich, ale ja nie lubię powtarzać motywów, więc są trochę inne. Zobaczymy co powie obdarowana :-) A z fioletem - widać że jest ale nie taki odcień

   Usuń
 4. Jak zwykle praca super :)
  Chciałam je otworzyć ale klamki nie ma :)
  Salamandra rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :-) Klamka jest od wewnątrz. Od tej strony trzeba pchać. Albo zapukać? Może ktoś otworzy?

   Usuń
 5. Ja tez mam u siebie ładny fiolecik, więc chyba źle nie jest. Fajowe drzwiczki, inne od tamtych ale to dobrze! Salamandra faktycznie superowa, może zrobisz taką na okładkę w roli głównej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi, że tylko u mnie ten fiolet jakiś taki dziwny :-) Może trzeba do okulisty? Z salamandrą pomyślę, ale na okładkę chyba nie, raczej jakiś wisiorek

   Usuń